ViscoPro 2000 proses viskozimetresi, Cambridge Viscosity'nin yüksek kaliteli hat içi ve tank içi sensörlerini sürmek ve yorumlamak için menüyle çalışan elektronikler sunar. Güçlü, ancak kullanımı kolay olan bu işlem viskozimetre, gelişmiş bir görsel ekran panelinde viskozite, sıcaklık ve sıcaklık dengelenmiş viskozite sağlar. Gerektiğinde Kinematik ünitelerdeki viskoziteyi göstermek için isteğe bağlı yoğunluk okumaları kullanılabilir. Artan doğruluk ve proses viskozite kontrolü için fabrika ayarlı on üç standart ölçüm aralığı 0,2-20,000 cP arasında mevcuttur.

 

Çalışma karakteristiklerini, kontrol ayar noktalarını ve alarmları (altı farklı ayar) seçmek, RS232 (standart) ve RS485 (isteğe bağlı) iletişim bağlantı noktalarına sahip menü odaklı bir arayüz kullanarak kolaydır. Yerleşik 1.000 noktalı veri kayıt cihazı, analiz için genel grafik programlarına kolayca aktarılabilecek gerçek zamanlı olarak önemli verileri yakalar. ViscoPro 2000, tutarlı viskozite ölçüm sonuçlarıyla üretim süreçlerinde hızlı değişime olanak tanıyan 40 farklı sıvı ayarı için kolayca programlanabilir.

ViscoPro2000, tek hatlı izleme ve kontrol uygulamaları için idealdir. Bu viskozite ölçüm sistemi, güçlü elektroniği yenilikçi sensör teknolojimizle tek bir otomatik viskozimetrede birleştiriyor.

 

Kendini temizleme işlemi
Otomatik viskozite kontrolü (oransal-integral)
Hızlı hafıza ayarlarını değiştir
Çoklu çıkış sinyalleri
Otomatik tarih ve zaman kodlu veri kaydı
Denetleyici kilitleme işlevi
Güvenlik ve izlenebilirlik sağlar
Denetleyici kilitleme işlevi
Otomatik tarih ve zaman kodlu veri kaydı

     Teklif / Bilgi İste