Herzog

Herzog mühendisleri soğuk davranış, damıtma, parlama noktası, buhar basıncı, viskozite ve diğer fiziksel özellikleri test etmek için en son teknolojiyi geliştirmeye devam ediyor.

Aslen 1931 yılında kurulan PAC by Herzog, atmosferik ve vakumlu damıtma, parlama noktası, buhar basıncı, bitüm özellikleri, soğuk akış özellikleri, viskozite ve malzemelerin diğer fiziksel özelliklerini test etmek için uzun süredir kurulmuş, kapsamlı bir laboratuvar cihazı serisidir. Damıtma ve parlama noktası analizi, OptiDist ve HDV 632; HVM 472 ve HRB 754 Ring & Ball gibi sistemler tarafından viskozite ve Bitüm testi; ve CID 510 Derived Cetane Number gibi sistemler tarafından yakıt sınıflandırması.

Oldukça deneyimli bir fiziksel test aracı sağlayıcısı olarak, standartların organizasyonlarında aktif bir üyeyiz ve yöntemlerin müşterinin hassasiyet ve kullanım kolaylığını karşılaması için standart geliştirmeye öncülük ediyoruz.

Öncü ve Yenilikçi
Herzog, insan gücünden tasarruf etmek ve kullanıcı hatalarını ortadan kaldırmak için geleneksel manuel test yöntemlerini otomatikleştirme çabalarına öncülük etti. Herzog aynı zamanda, örneklerin düşük numune hacmi gereklilikleri, daha hızlı sonuçlar elde etme, analizde daha yüksek hassasiyet ve daha düşük genel beceri düzeyine sahip operatörler tarafından daha fazla kullanım kolaylığı olduğu gibi, işaretlerin düşük numune hacmi gereksinimi olduğu yeni, alternatif laboratuvar yöntemlerini geliştirme ve standartlaştırma çabalarında öncü oldu.

Herzog, deneyimli müşteri hizmetleri ve enstrüman kalibrasyonu ve onaylama için onaylı referans materyalleri dahil komple çözümler sunmaktadır.

Baştan beri, Herzog fiziksel damıtma konusunda bir yenilikçi olmuştur. Herzog, 1957'de ilk otomatik ASTM D86 / ISO 3405 damıtma sistemini piyasaya sundu. Bugün, Herzog, 50 yıllık Herzog deneyimini birleştiren 5. nesil sistemi olan OptiDist ile PAC teknoloji ailesinin diğer üyeleriyle sinerji içinde yenilik yapmaya devam ediyor ve benzersiz, son teknoloji ürünü, tam otomatik bir damıtma analizörü oluşturmak için 30 yıllık ISL. OptiDist, en yüksek hassasiyetli sonuçları garanti eden tam otomatik damıtma kontrolü için Optimizer ve alt menisküs hacmi ölçümü gibi birkaç patentli teknolojiyi kullanır ve etanol karışımları ve biyodizel karışımları dahil olmak üzere yeni yakıtlar için idealdir.

     Teklif / Bilgi İste